Kontakta oss

Är det något du undrar över? Vill du ge oss ris eller ros?
Har du förslag på förbättringar? Hör av dig till oss!


Receptionen 08-550 806 62

Till vår reception vänder du dig med de frågor du inte hittar svar på under FAQ (frequently asked questions) gällande vårt utbud och våra träningspass, priser, träningskort, schema m.m.
Du kan även maila oss på info@sodertalje.friskissvettis.se.

Passbokning
Vi kan inte ta emot passbokning via mail, detta måste göras här via hemsidan eller appen, alt. genom att ringa receptionen.

Personal

Kontakta oss gärna om du har frågor, tips eller idéer kring:

Medlemsservice, receptionen, bokningssystem, autogiro & fakturor
Andreas Nordh, Receptionsansvarig
08-550 806 62 andreas.nordh@sodertalje.friskissvettis.se

Marknadsföring & kommunikation, ekonomi.
Johanna Bergman, Vice VD
08-509 063 27 johanna@sodertalje.friskissvettis.se

Träningsfrågor – vårt gruppträningsutbud, utveckling & schema, friskvård & företagssamarbeten.
Johanna Selqvist, Träningsansvarig
08-509 063 34 johanna.selqvist@sodertalje.friskissvettis.se

Träningsfrågor – träningsutbud & utrustning i multihall/gym. Individuell & personlig träning.
Annika Husser, Personlig tränare & gymansvarig
08-509 063 28 annika@sodertalje.friskissvettis.se

Administration – mottagare av infomejl, inkommande & utgående post, insamling av förslag, önskemål, klagomål & frågor.
Marija Milanovic
marija@sodertalje.friskissvettis.se
info@sodertalje.friskissvettis.se

Övergripande ansvarig för verksamheten
Peder Johnson, VD
08-509 204 73 peder@sodertalje.friskissvettis.se

Strategiska frågor
styrelsen@sodertalje.friskissvettis.se

 


Vill du bli funktionär?

Vi behöver ständigt nya, engagerade funktionärer. Läs mer här om att bli funktionär.

Postadress
Friskis&Svettis Södertälje
Tallvägen 2
151 38 Södertälje

Organisationsnummer
815600-6747

 

 

marginal_tok

  • Ordinarie öppettider

  • MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.0006.0006.0006.0006.0008.3008.30
    Sista inpassering20.4520.4520.4520.4519.1517.1519.45
    Stänger21.3021.3021.3021.3020.0018.0020.30
  • Öppettider 3-30 juli (v.27-30)

  • MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.0006.0006.0006.0006.0009.0009.00
    Sista inpassering20.1520.1520.1520.1517.1514.1519.15
    Stänger21.0021.0021.0021.0018.0015.0020.00
facebook twitter