Kontakta oss

Är det något du undrar över? Vill du ge oss ris eller ros?
Har du förslag på förbättringar? Hör av dig till oss!


Receptionen 08-550 806 62

Till vår reception vänder du dig med de frågor du inte hittar svar på under FAQ (frequently asked questions) gällande vårt utbud och våra träningspass, priser, träningskort, schema m.m.
Du kan även maila oss på info@sodertalje.friskissvettis.se.

Passbokning
Vi kan inte ta emot passbokning via mail, detta måste göras här via hemsidan eller appen, alt. genom att ringa receptionen.

Personal

Kontakta oss gärna om du har frågor, tips eller idéer kring:

Medlemsservice, receptionen, bokningssystem, autogiro & fakturor
Andreas Nordh, Receptionsansvarig
08-550 806 62 andreas.nordh@sodertalje.friskissvettis.se

Medlemsservice & receptionsärenden
Towa Schedvins, receptioniskoordinator
073-588 65 88 towa@sodertalje.friskissvettis.se

Marknad
Frida Sporre, marknadskommunikatör & säljare
08-509 063 26 frida@sodertalje.friskissvettis.se

Träningsfrågor – vårt gruppträningsutbud, utveckling & schema, friskvård & företagssamarbeten.
Louise Tedenkvist, Vikarierande träningsansvarig
Louise@sodertalje.friskissvettis.se

Träningsfrågor – träningsutbud & utrustning i multihall/gym. Individuell & personlig träning.
Annika Husser, Personlig tränare & gymansvarig
08-509 063 28 annika@sodertalje.friskissvettis.se

Administration – mottagare av infomejl, inkommande & utgående post, insamling av förslag, önskemål, klagomål & frågor.
Marija Milanovic
marija@sodertalje.friskissvettis.se
info@sodertalje.friskissvettis.se

Övergripande ansvarig för verksamheten
Peder Johnson, VD
08-509 204 73 peder@sodertalje.friskissvettis.se

Strategiska frågor
styrelsen@sodertalje.friskissvettis.se

 


Vill du bli funktionär?

Vi behöver ständigt nya, engagerade funktionärer. Läs mer här om att bli funktionär.

Postadress
Friskis&Svettis Södertälje
Tallvägen 2
151 38 Södertälje

Organisationsnummer
815600-6747

 

 

marginal_tok

Spara

Spara

Spara

Spara

  • Ordinarie Öppettider

  • MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.0006.0006.0006.0006.0008.3008.30
    Sista inpassering20.4520.4520.4520.4519.1517.1519.45
    Stänger21.3021.3021.3021.3020.0018.0020.30
  • Barnpassning

    Välkommen att lämna dina barn hos oss på vår barnpassning, när du tränar. Under dessa tider har vi bemannad barnpassning:

    Måndagar kl. 17.00 - 20.00
    Lördagar kl. 09:45 - 12:45

    samt måndagar 09.00-11.00 fram till och med vecka 50.

    På övriga tider är du som förälder välkommen att låta dina barn leka i vårt barnrum i direkt anslutning till lilla och stora hallen samt multihallen/gymmet, men då på eget ansvar.

facebook twitter