Schema & bokning av pass.

Så här bokar du | Hämta bokningsapp Iphone |  Hämta bokningsapp AndroidBarnpassning | Schemaperioder | Träningsformer | Mina sidor (mitt kort/mina bokningar m.m.)

Det går att boka pass två dagar i förväg. Du som bokat biljett måste hämtas ut den senast elva minuter innan passet börjar, tio minuter innan släpps nämligen din plats till motionärer som väntar.

 

Måndag 22 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
09.00-10.00
Jympa Bas
med Gästledare i Stora salen
10.00-11.00
Träningsinstruktion 100kr
med Thomas dM i Gymmet
10.00-11.00
Tillgänglig Tränare
med Annika i GYMMET
11.30-12.15
Jympa Medel 45
med Annika i Stora salen
17.00-20.00
Barnpassning
med Thilia i Barnrum
17.00-18.00
Jympa Bas
med Jenny K i Stora salen
17.00-18.00
IW Intervall
med David A i IW-salen
17.30-18.30
Rodd
med Filippa i GYMMET
17.30-18.30
Gym Tonår tillfälle 2
med Tina S i Multihallen
18.00-19.00
Spin 55
med Anette E i Spinsalen
18.00-19.00
IntervallFlex
med Malin S/Eva T i Stora salen
18.00-19.00
Box
med Göran i Lilla salen
18.45-19.45
Träningsinstruktion 100kr
med Filippa i GYMMET
19.00-20.00
Jympa Medel
med Martina W i Stora salen
19.00-20.00
Core
med Mari i Lilla salen
Tisdag 23 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
08.00-09.00
Yoga
med Towa i Lilla salen
09.00-09.45
IW Soft 45
med Towa i IW-salen
09.30-10.30
Seniorklubben Stol & Styrka
med Rullande. i Lilla salen
11.30-12.30
Lunch Spin 55
med Johanna B i Spinsalen
17.00-18.00
Träningsinstruktion 100kr
med Pontus i Gymmet
17.00-18.00
Jympa Medel
med Emma J i Lilla salen
17.00-18.00
Junior
med Maria N i Stora salen
17.00-18.00
IW 55
med Kristina N i IW-salen
17.00-18.00
Bouldering Junior
med Richard L i Boulderingvägg
18.00-19.00
Träningsinstruktion 100kr
med Pontus i Gymmet
18.00-19.00
Tillgänglig Tränare
med Richard L i GYMMET
18.00-19.00
Spin 55
med Camilla F i Spinsalen
18.00-19.00
Jympa Bas
med Hillevi i Stora salen
18.00-19.00
Skivstång
med Katrin i Lilla salen
18.15-19.15
IW Spurt
med David A i IW-salen
19.00-19.30
Flex 30
med Malin S i Lilla salen
19.00-20.00
Jympa Medel
med Adam R i Stora salen
19.30-20.30
Spin Cykelklubb
med Blandade ledare i Spinsalen
19.30-20.30
Cirkelgym
med Roberth E i Cirkelgymet
Onsdag 24 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
07.00-07.45
IW 45
med Jenny K i IW-salen
09.00-10.00
Flex Soft
med Johanna B i Stora salen
11.00-12.00
Träningsinstruktion 100kr
med Thomas dM i Gymmet
11.30-12.30
Lunchfys
med Annika i Multihallen
16.00-17.00
Gym Tonår tillfälle 1
med Siw P i GYMMET
17.00-18.00
Cirkelfys
med Mats L i Lilla salen
17.00-18.00
Jympa Bas
med Jenny K i Stora salen
17.15-18.00
Inspiration Gymband 45
med Siw P i Inspiration GYM
17.30-18.30
IW 55
med Monica B i IW-salen
18.00-19.00
Tillgänglig Tränare
med Artjom i Gymmet
18.00-19.00
Step Explode
med Angelica K i Lilla salen
18.00-19.15
Spin 75
med Frida F i Spinsalen
18.00-19.00
Cirkelgym
med Ulrika i Cirkelgymet
18.00-19.00
Jympa Medel
med Martina W i Stora salen
18.30-19.30
Cardio Mix
med Ossi i GYMMET
19.00-20.00
Tema Kettlebell
med Artjom i Gymmet
Torsdag 25 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
09.30-10.30
Seniorklubben Cirkelträning
med Rullande. i Lilla salen
11.30-12.30
Zumba Fitness
med Laura i Lilla salen
16.00-17.00
Enkelträning
med Anders B i Lilla salen
17.00-18.00
IW Intervall
med Chatarina S i IW-salen
17.30-18.30
Spin Intervall
med Johanna B i Spinsalen
17.30-18.30
Dans Fuego
med Emelie N i Stora salen
17.30-18.30
PowerHour
med Evelina & Fredrik i Lilla salen
18.30-19.30
Spin Cykelklubb
med Blandade ledare i Spinsalen
18.30-19.30
Jympa Medel
med Adam R i Stora salen
18.30-19.30
Box
med Helena B i Lilla salen
19.00-20.00
Cirkelgym
med Hilda i Cirkelgymet
19.30-20.30
Skivstång
med Katrin i Lilla salen
19.30-20.30
Core
med Annica i Stora salen
Fredag 26 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
07.00-08.00
IW 55
med Eva R i IW-salen
09.00-10.00
Jympa Bas
med Towa i Stora salen
10.00-11.00
Träningsinstruktion 100kr
med Thomas dM i Gymmet
10.45-11.30
Skivstång 45
med Annie i Lilla salen
11.30-12.30
Lunch Spin Intervall
med Annika i Spinsalen
17.00-18.00
Skivstång
med Estanislao C i Lilla salen
18.00-19.00
Step
med Daniel S i Lilla salen
Lördag 27 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
09.00-10.00
Flex
med Camilla F i Lilla salen
09.00-10.00
Jympa Familj 2-6 år
med Rebecca i Stora salen
09.45-12.45
Barnpassning
med Saga N i Barnrum
10.00-11.00
Jympa Medel
med Saga R i Stora salen
10.00-11.00
IW 55
med Eva R i IW-salen
10.00-11.00
Dans Fuego
med Marie S i Lilla salen
10.15-11.00
Spin Soft
med Camilla F i Spinsalen
11.00-12.00
Cirkelfys
med Mats L i Lilla salen
Söndag 28 okt
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
09.45-10.45
Cirkelfys
med Patrick S i Lilla salen
11.00-12.00
Step
med Malin R i Stora salen
11.00-12.00
IW Intervall
med David A i IW-salen
12.00-13.00
Enkelträning
med Maria N i Lilla salen
17.00-18.00
Jympa Medel
med Saga R i Stora salen
17.00-18.00
Spin 55
med Patrik L i Spinsalen
17.30-19.00
Kombipass Skivstång/IW 90
med Eva R i IW-salen
18.00-19.00
Box
med Göran i Stora salen
F&S Schema version 1.0.6 av Klas Ehnemark, kopplat till BRP.
v52, 2013
Fel.
Meddelande
OK
http://brp.netono.se/fssodt/mesh/showGroupActivities.action
Rubrik
Datum:x
Klockan:x
Lokal:x
Platser:x
Ledare:x
Bokningsbara:x
Drop-in:Information saknas
Reserver:x
Du är inbokad.
Användarnamn:
Lösenord:
Logga ut
Boka
Boka reservplats
Avboka
Avboka reservplats
Avbryt
Loggar in...
Fel.
Meddelande
OK

Så här bokar du | Barnpassning | Schemaperioder | Träningsformer | Mina sidor (mitt kort/mina bokningar m.m.)

  • Ordinarie Öppettider

  • MånTisOnsTorsFreLörSön
    Öppnar06.0006.0006.0006.0006.0008.3008.30
    Sista inpassering20.4520.4520.4520.4519.1517.1519.45
    Stänger21.3021.3021.3021.3020.0018.0020.30
  • Barnpassning

    Välkommen att lämna dina barn hos oss på vår barnpassning, när du tränar. Under dessa tider har vi bemannad barnpassning:

    Måndagar kl. 17.00 - 20.00
    Lördagar kl. 09:45 - 12:45

    samt måndagar 09.00-11.00 fram till och med vecka 50.

    På övriga tider är du som förälder välkommen att låta dina barn leka i vårt barnrum i direkt anslutning till lilla och stora hallen samt multihallen/gymmet, men då på eget ansvar.

facebook twitter